Dodržujete zásady při výběru půjčky?

půjčka P2P-Dobře zvažte, zda půjčku opravdu potřebujete

> Dále zvažte, zda máte dostatek příjmů na její pravidelné splácení

> Nespoléhejte jen na svou hlavní banku v naději, že jako dlouholetý klient dostanete automaticky nejlevnější nabídku. Srovnejte si nabídky od alespoň dvou nebo tří bank. Úspory mohou být podle reality test serveru Bankovnipoplatky.com obrovské. Investovaný čas se vám tak bohatě vrátí.

> Pokud jste si už nějakou půjčku vzali a poté jste zjistili, že byste ji mohli mít jinde levnější, nezoufejte. Existující půjčky si můžete zlevnit jejich převedením z původní banky do jiné, která nabízí lepší podmínky. I zde se však vyplatí vybírat stejně pečlivě, jako by šlo o novou půjčku.

> Nesrovnávejte půjčky výhradně podle úroků, výše splátky nebo poplatků. Ptejte se vybraných bank, jakou RPSN budete mít ve smlouvě

> Zjistěte si u banky, o kolik celkově přeplatíte

> Zjistěte si také, zda po vás banka jako podmínku pro poskytnutí půjčky nebude vyžadovat nějaké další zpoplatněné produkty.

> Zajímejte se o to, do jaké míry umožňuje banka měnit podmínky půjčky po jejím poskytnutí. Ověřte si například, jestli si budete moci i během splácení půjčky měnit v případě potřeby například výši splátky. Ptejte se také na to, jestli s tím budou spojené nějaké poplatky. 

.

« zpět

.

Dlouholeté

členství

OHK

výdělek na internetu

  Registrace 

057856PPZ

(31.05.2007)

výdělek na internetu-Cnb

Pomáháme

výdělek na internetu-Zdravotni-klaun

  také

druhým

 výdělek na internetu-Loutky-v-nemocnici

  • videa

    18.1.2015

                              Shlédnout můžete naše videa

                                 Výdělek na internetu-ePrilezitost-YoutubeePrilezitost - Výdělek - Investice - Půjčky