cháváte své peníze zahálet na běžných či spořicích účtech?

Staňte se investorem.  Není třeba mít milióny, abyste se stali investorem.  Investorem zde se  může stát  prakticky každý.

Je jasné, že banka zrovna moc možností zhodnocení nenabízí (0,5 % - 2,0%). 

A proto společnosti, které jsou v naší nabídce, využily správné spojení mezi lidmi. Trend ze světa dorazil i do ČR.

Nabízíme tak soukromým investorům velmi zajímavého zhodnocení, v závislosti na podmínkách v průměru 14-40% p.a.

Veškerou administrativu řeší společnosti, které mimo jiné poskytuji i právní servis zdarma. Veškerý proces je velmi rychlý. 

.

Investice P2P 

půjčka P2P

Výsledkem celosvětového vlivu (viz níže) a vývoje v ČR vznikla možnost nabídnout uživatelům internetu alternativu k získávání úvěrů a půjček ať už přes bankovní domy, tak od nejrůznějších nebankovních institucí, které ne vždy se svými klienty hrají fér a spíš než o pomoc při mnohdy nelehkých situacích, se snaží na těchto klientech vydělat a z jejich situace maximálně vytěžit. 

Tato situace na trhu s půjčkami inspirovala a vzniklo tak několik uznávaných platforem, na níž by se setkávali lidé, kteří jednak mají zájem zhodnotit své peníze a to nepoměrně více, než jak jim v této době umožňují finanční instituce a na druhé straně lidé, kteří již nemají zájem platit enormně vysoké úroky a skryté poplatky ať už bankovním, tak častěji nebankovním institucím.

 

Z výše uvedeného tedy vyplývá i vize těchto společností, a to vytvořit na českém trhu aukční portály nebankovních půjček, které neskrývají před svými uživateli žádné informace a snaží se být svým klientům maximálně nápomocni při hledání pro ně nejvýhodnější půjčky tak, aby tito klienti získali peníze, které potřebují a na druhé straně investoři své peníze dobře zhodnotili.

Z tohoto důvodu našim uživatelům, kteří mají zájem půjčit si, umožňujeme zdarma vytvořit si na portálu aukce, které navštěvují uživatelé se zájmem investovat. Do jedné aukce může své nabídky podat hned několik potenciálních investorů naráz a záleží jen na zájemci o půjčku, kterou nabídku přijme.

 

Na všech nabízených portálech najdete:půjčka P2P

 • Kalkulátor půjček
 • Náklady spojené s půjčkou
 • Ceník služeb
 • Postup

 

 

Kam sahá historie 

Aukce půjček je formou P2P lendingu, který odstartovala roku 2005 společnost Zopa ve Velké Británii. Tu následovala roku 2006 společnost Prosper v USA. V současnosti má společnost Prosper přes 1,2 milionu uživatelů, kteří si vzájemně od jejího vzniku poskytli úvěry v celkové výši přes 305 milionu amerických dolarů.  Společnost Zopa v tuto chvíli tvoří půl milionu členů, kteří si vzájemně půjčili již přes 160 milionu liber. V České republice tímto způsobem ke konci roku 2011 již investovalo okolo 500 Čechů a to téměř 30 milionů korun.

.

.

Chcete-li vědět více, prohlédněte si nabídku společnosti působící v České republice

.

Benefi

Bankerat_logo
Loanis_logo
Prestito_logo 
 Finx_logo Intereson_logo 

 .

.

V zahraničí je nabídka například těchto společností.

Nevýhoda je, že je vše v cizím jazyku a smlouva je dle cizího práva.

Symfonie_logo

Bondora_logo

Zlty-melon_logo

 

 

 

 P2P půjčky využily  Česku už desetisisíce lidí ... čtěte a poslechněte ČT24

  

P2p_video

 

 

.

.

 

 

.

Dlouholeté

členství

OHK

výdělek na internetu

  Registrace 

057856PPZ

(31.05.2007)

výdělek na internetu-Cnb

Pomáháme

výdělek na internetu-Zdravotni-klaun

  také

druhým

 výdělek na internetu-Loutky-v-nemocnici

 • videa

  18.1.2015

                            Shlédnout můžete naše videa

                               Výdělek na internetu-ePrilezitost-YoutubeePrilezitost - Výdělek - Investice - Půjčky